Pierwsze są zasłonki. Kosztują one 12.99 za metr kwadratowy . Oczywiście w sklepie tnie je się samemu, a następnie żeby ładnie wyglądały trzeba je obszyć :)
Poduszki. Granatowa i ta w centki kosztowały ok. 10 zł a ta w kolorowe kwiatki 20 zł.
Świeczki :). Jedna kosztuje 7.99 zł
Lusterko i pacynka żabka xd. Lusterko ok.10 zl, a pacynka jakieś 9zł.
3 puszeczki- 12.99 zł.
Pudelka wszystkie kupowane oddzielnie. 2 duże- ok. 30 zł, 2 małe jakoś 20 zł i 4 segregatory z 13 zł ( 2 białe i 2 czerwone)
Obraz kolorowy :) jakoś 50 zł albo 30 zl nie jestem pewna.( troszkę ucięłam zdj. )
Komentarze mile widziane. Postaram się jutro dodać nową notkę.
Bajuuu :)
TE trzy pudła spodobały mi się .. obraz też niczego sobie
ReplyDeleteświeczki,zasłonki i obraz przypadły mi do gustu ;-)
ReplyDelete